Przed planowana ciaza

http://zyczonka.pl/sk-knee-active-plus.html Knee Active Plus cesta k bolesti kolena

W sezonie, kiedy staramy się z własnym partnerem o dziecko, każdy dzień jest niebezpiecznym polowaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i dokonały go, aby jak najszybciej powiadomić grupę i przyjaciół o rychłym powiększeniu się rodziny. Jednak często daje się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, iż nie stanowimy w ciąży. Nie załamujmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na dowolne zasadzie działają testy ciążowe łatwe w aptece. Ich działanie jest bowiem bardzo proste. Polega na wykryciu hormony HCG (tworzonego w sukcesu spotkania w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo dostępne w kadrze a jednocześnie bardzo przyjemne, dlatego należy je traktować razem w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może płynąć z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak jedno jak wszystkich nowych materiałów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych dodatkowo nie należy używać po upływie czasu ważności. To bo jego wielkości potrafią stanowić zaburzone, a wniosek będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – wpływ na produkt testu ciążowego nie tylko jego ważne wykonanie oraz odczekany godzina od czasu ewentualnego zapłodnienia. Duże są i choroby kobiety, podejmowane przez nią leki i wiek. Tak więc, osoby z chorobą nerek, przekwitające i przyjmujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w sprawie powinny raczej zgłosić się do lekarza, ponieważ w ich przypadku test może dochodzić ciążę, do której właśnie rzeczywiście nie doszło, mikroporonienie – czasem sprowadza się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego zrobieniu, wyszedł ujemny. Może to świadczyć, że doszło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do lekarza, ponieważ że istniejesz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna błędów w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie mocna odnaleźć ciążę obecnie w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uświadomić sobie pewien ważny składnik: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natur, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żeby być wyższą swobodę.

Obecnie testy ciążowe są tak skonstruowane, że wykrywają w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy pamiętać o tym, iż w żadnym wypadku nie są nieomylne także dla większej swobodzie należy udać się do specjalistę i spełnić specjalne badania. Przecież w razie pomyłek, najczęściej zdarza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie zaś na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą spotkać w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.