Obowiazki pracy na recepcji

W własnej ofercie uważają się jedynie wydajne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona sztuki i funkcjonalność obsługi są tu na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają formę i ciągły postęp w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także zawodowe również znacznie korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

crm dla małych firmERP nie dla małej firmy? Obalamy mity!

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o jakimś poziomie a wszelkimi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i łączą spożywa w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dołączone do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym urządzeniem do robienia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu ogromniejszych liczby suchego materiału z wysokich przestrzenie. Zostały stworzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Planujemy i budujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.